Párty hry

Prohlédnuté produkty

Stolní Beer Pong - párty společenská hra

DO 2 - 3 DNŮ U VÁS!

G74001

5 ks

skladem

1 397 Kč s DPH

Více informací Naše hodnocení

Chtěli byste uspořádat opět pořádnou párty? Samozřejmě, Beer Pong okamžitě přijde na mysl všem fajnšmekrům (a odborníkům). Protože co by mohlo být zábavnější a akčnějšího než picí hry. Ale i tady by bylo trochu rozmanitost příjemné že? Navíc: Prostorové požadavky a nepořádek některé hry někdy znemožňují. Nyní existuje geniální alternativa a to právě mini Beer pongový herní stůl. Užijte si tuto kultovní hru i v domácí "bezpečné" verzi!

Herní stůl Beer Pong, který je vyrobený ručně ze dřeva, nabízí zcela nový koncept. Ať už cestujete na jakýkoliv večírek, stůl je perfektní. Už žádná diskuse o pravidlech. Jednoduše naplňte přiložené minišálky a začněte. Pongový míček lze přesně vystřelit katapultem a s trochou dovednosti ho lze umístit do cíleného poháru ... tedy skoro! Po každém zásahu je kalíšek odstraněn a vyprázdněn. Zatím v pohodě. Zbývá spousta zábavné hry. Jediné, co chybí, jsou špinavé a rozbité poháry, rozlité nápoje. Stačí naplnit vodkou, pálenkou nebo likérem a můžete začít.

Tento mini dřevěný pingpongový stůl ze dřeva je Party Allrounder, který jste vždy hledali. Díky důmyslným rozměrům o délce přibližně 60 cm se vejde na jakýkoliv stůl a lze jej snadno vzít sebou kamkoli v batohu nebo tašce. Ať už ke kamarádovi, na dovolenou, do autobusu nebo kempování. Vždy na to existuje prostor a díky hmotnosti

Technické údaje:

  • Kompaktní rozměry 61 x 22 x 8 cm a snadná přeprava s hmotností 1,7 kg.
  • Skladný a snadno přenositelný v batohu nebo tašce.
  • Úžasný dárek pro kolaudační párty, večírky, posezení nebo jen tak!
  • Součástí balení je kompletní sada šálků. Naplňte normální 2oz šálky.

Obsah balení:

  • 1 x domácí Beer Pong

11 dalších produktů ve stejné kategorii: